دانلود رایگان پایان نامه حقوق در مورد کند،

خریدار(در مورد کم کردن ثمن چنانچه ارزش پول پیش از تحویل مبیع افزایش یابد). اگر خیار مشتری باقی نماند، خریدار می تواند برای خسارت در مقابل فروشنده بدلیل عدم اجرای آینده طرح دعوی کند، ولی اگر خیار بایع باقی نماند، فروشنده نمی تواند خسارتی مطالبه کند. بقای خیار مشتری، به طرفین شانس اجرای قرارداد را داده و باعث اجتناب از بروز اختلاف و خسارت می شود.

عبارت “هر گونه شرط دیگری از قرارداد که حاکم بر حقوق و تعهدات(ناشی از فسخ قرارداد) طرفین باشد،” بکار برده شده تا شروط مذکور، به رغم فسخ قراردادی که در آن گنجانده شده بود، اثر قانونی خود را حفظ کنند، از جمله شرط “وجه التزام”، یعنی فروشنده ای که نمی تواند (کالا را ) تحویل دهد، باید مبلغ معینی را به خریدار بپردازد. به عنوان مثال، در [اتریش [دیوان عالی کشور]]، اعلام شده است که: ” مادۀ 81 (1) کنوانسیون دیگر شروط قراردادی مرتبط با عدم انجام قرارداد را حفظ می کند، از جمله شروطی که مستلزم اعادۀ کالای تحویلی و یا دیگر موارد دریافتی بر اساس قرارداد، می باشد.”

اینجا فقط تکه های از پایان نامه به صورت رندم (تصادفی) درج می شود که هنگام انتقال از فایل ورد ممکن است باعث به هم ریختگی شود و یا عکس ها ، نمودار ها و جداول درج نشوندبرای دانلود متن کامل پایان نامه ، مقاله ، تحقیق ، پروژه ، پروپوزال ،سمینار مقطع کارشناسی ، ارشد و دکتری در موضوعات مختلف با فرمت ورد می توانید به سایت  40y.ir  مراجعه نمایید.

رشته حقوق همه گرایش ها : عمومی ، جزا و جرم شناسی ، بین الملل،خصوصی…

در این سایت مجموعه بسیار بزرگی از مقالات و پایان نامه ها با منابع و ماخذ کامل درج شده که قسمتی از آنها به صورت رایگان و بقیه برای فروش و دانلود درج شده اند

در واقع، دسته دوم شروط، “توصیفی از ویژگی های عمومی” است ؛ یعنی ” نه تنها آن حقوق و تعهداتی که نسبت ب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *